KAPIMOST s.r.o - komerční a kancelářské prostory, hotel, ubytovna

KAPIMOST s.r.o

KAPIMOST s.r.o > Kanceláře k pronájmu

Kanceláře k pronájmu

Kanceláře k pronájmu v budově Kapitol Most

 Nabízíme komerční a kancelářské prostory k pronájmu. Přímo v centru města Most. Kanceláře jsou nově zrekonstruované a připraveny k využití. Zavedeny jsou přípojky k internetu. V budově je recepce.

Nejlepší ceny za m2 v Mostě!  

 

Více informací na tel.: 608 778 366

 

Kancelář 311 k pronájmu 28 m2

Kancelář se nachází ve 3. patře budovy. Kancelář má jeden vstup do kanceláře. Výhled z kanceláře je do ulice Jaroslava Průchy na CENTRÁL. Kancelář je vybavena kancelářským nábytkem.

 

 

Kancelář 405 k pronájmu 27 m2 

Kancelář se nachází ve 4. patře budovy. Kancelář má dvě propojené místnosti a jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Jaroslava Průchy na CENTRÁL.

 

 

Kancelář 317 k pronájmu 24 m2

Kancelář se nachází ve 3. patře budovy. Kancelář má  jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Ve dvoře. Možnost propojení s kanceláří 318.

 

 

 

Kancelář 318 k pronájmu 22 m2

Kancelář se nachází ve 3. patře budovy. Kancelář má  jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Ve dvoře. Možnost propojení s kanceláří 317.

 

 

 

Kancelář 407 k pronájmu 15 m2

Kancelář se nachází ve 4. patře budovy. Kancelář má jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Jaroslava Průchy na CENTRÁL. 

 

 

Kancelář 203 k pronájmu 54 m2

Kancelář se nachází ve 2. patře budovy. Kancelář má jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Jaroslava Průchy na CENTRÁL.

 

Kancelář 202 k pronájmu 24 m2

Kancelář se nachází ve 2. patře budovy. Kancelář má jeden vstup. Výhled z kanceláře je do ulice Jaroslava Průchy na CENTRÁL.

 

Budova a suterén budovy Kapitol